mazumtirdzniecība

LG Electronics pārdošanas speciālistu uzdevumu pārvaldības sistēmas izstrāde

LG Electronics preču veiksmīgai izplatīšanai būtiska loma ir pārdošanas vēstnieku (sales amabassador) darbam, kuri Ikdienā veicina preču izplatību un pārdošanu mazumtirdzniecības veikalos.

Lai plānotu, vadītu un uzraudzītu pārdošanas vēstnieku darbu, kā arī analizētu LG un citu ražotāju produktu piedāvājumu veikalos, bija nepieciešams ikdienā ērti lietojams risinājums.

Mēs radījām dinamisku risinājumu, kas ļauj pārdošanas vēstniekiem planšetdatorā vai viedtālrunī saņemt uzdevumus, pārvaldīt savu darba grafiku, kā arī veikt produktu datu ievadi, atrodoties turpat veikalā pie plaukta. Risinājums nodrošina ērtu fotogrāfiju uzņemšanu ar planšetdatoru vai viedtelefonu un to saglabāšanu sistēmā.

Savukārt sistēmas modulī, kas tiek izmantots birojā, ir plānojami un pārvaldāmi pārdošanas vēstnieku uzdevumi, pieejami ievadītie produkti un to tirdzniecības vietas, kā arī katram datu ievākšanas un analīzes uzdevumam ir individuāli pielāgojamas atskaišu formas.

Tehniskā platforma radīta uz Ruby on Rails ietvara, izmantojot AngularJS ietvaru, jo lietotnes funkcijas bija jāveic klienta pārlūkā ar Java Script palīdzību.

Sistēma palīdz organizēt ikdienas darbu uzņēmuma pārstāvniecībām Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Krievijā. 

LG Electronics ir plaša patēriņa elektronikas ražotājs un izplatītājs vairāk kā 100 pasaules valstīs, kurā strādā vairāk kā 82 000 darbinieku. Uzņēmums dibināts 1958. gadā Korejā.

citi mūsu projekti