finanses

American Express lojalitātes programmas interneta platformas izstrāde

Membership Rewards ir lojalitātes programma American Express® kredītkaršu īpašniekiem.
Amercian Express® oficiālais un vienīgais pārstāvis Latvijā ir Banka Citadele. Lai banka varētu nodrošināt Membership Rewards programmu, bija nepieciešams izstrādāt tās tehnisko platformu.
Mēs radījām mūsdienīgu un ērti lietojamu portālu, kurā viegli pārskatīt nopelnītos punktus un samainīt tos pret vairākiem simtiem preču un pakalpojumu dažādās kategorijās. 
Savukārt partneri, kuri klientiem apmaiņā pret bonusa punktiem izsniedz fiziskas preces, sistēmu izmanto, lai klientam izsniegtu paredzēto preci. Pakalpojumi kā kino biļetes un SPA apmeklējumi klientiem tiek piegādāti elektroniskā formā e-pastā uzreiz pēc pieprasījuma.

Platforma nodrošina:

  • klienta punktu uzskaiti
  • preču un pakalpojumu katalogu, to kategorizēšana atbilstoši dažādiem lietotāju/cilvēku tipiem un dzīves situācijām 
  • preču un pakalpojumu apmaiņu pret klienta uzkrātiem punktiem
  • pirkumu statistikas uzkrāšanu un atskaišu veidošanu
  • automatizētu apkalpošanas un datu apstrādes procesu starp Membership Rewards klientu un sadarības partneri

 

Risinājums ir integrēts ar Citadeles internetbanku, PINS lojalitātes programmugifty.lv  un citām partneru sistēmām.
Papildus platformā iespējams iegūt informāciju par American Express kredītkaršu piedāvājumiem un pieteikties kādai no kartēm. Arī American Express SELECT īpašo piedāvājumu katalogs, kas iepriekš klientiem tika izsūtīts drukātā formā, ir pārnests elektroniskā vidē, tādējādi samazinot klientu informēšanas izmaksas un palielinot kataloga pieejamību. American Express SELECT katalogs ir integrēts arī Citadeles Bankas mobilajā aplikācijā iOS un Android platformās.

Katru mēnesi platformu izmanto vairāki desmiti tūkstošu lietotāju, lai pārskatītu simtiem preču dažādās kategorijās.

American Express Company ir starptautisks ASV uzņēmums, kas darbojas vairāk kā 130 pasaules valstīs. Tas dibināts 1850. gadā un šobrīd ir pasaulē lielākais  kredītkaršu nodrošinātājs - ikdienā tiek izmantoti ap 107,2 miljoni šī uzņēmuma kredītkaršu.

citi mūsu projekti