medicīna

Vizuāla slimību dokumentēšanas sistēma Šveices stomatologiem

Šveices medicīnas IT servisu izstrādātāji Medio Ingeno vērsās pie mums ar vajadzību izstrādāt mūsdienīgu tiešsaistes pacientu un rentegenuzņēmumu kartotēku, kas pielāgota tieši stomatologu vajadzībām.

Lai arī bija zināma servisa galvenā funkcionalitāte, uzsākot projektu mēs veicām intervijas ar vairākiem zobārstiem, lai apzinātu, ko viņuprāt šādai sistēmai būtu jāspēj izdarīt un kādi būtu ikdienas lietošanas scenāriji.

Rezultātā tika izveidots serviss 4Dentist, kas dod iespēju stomatologiem veidot pacientu kartotēku ar detalizētu aprakstu un rentgenu (attēlu) pievienošanu. Serviss ļauj ērti manipulēt ar uzņemto attēlu vizuālajiem parametriem (gaišumu, kontrastu utt.), lai iegūtu labāku detaļu redzamību, kas sevišķi noder rentgena attēlu apstrādē. Svarīga funkcionalitāte ir arī attēlu salīdzināšanai, kas nodrošina iespēju vizuāli novērtēt slimības vai atveseļošanās progresu. Ar katru fiksēto precedentu ir iespēja dalīties, nosūtot saiti ar aprakstu un attēliem citiem speciālistiem, lai noteiktu precīzāku diagnozi un ārstēšanas kursu. 4Dentist ir veidots responsīvā tehnoloģijā, kas padara šo servisu pieejamu no dažādām iekārtām.

4Dentist paredzēts kā serviss stomatologu ikdienas lietošanai. Vairāk informācijas 4dentist.ch